Laboratorní zdroj; signálový generátor

Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Pravidla fóra
Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, vstručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie.
Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
0xDECAFF
Příspěvky: 121
Registrován: 19. 1. 2016, 11:42

26. 3. 2020, 3:05

Laboratorní zdroj lineární dvojkanál 40V 3A - funkční.
2500Kč.
PSU.JPG
Signální generátor (sinus) BM492 10Hz-10MHz - funkční, hornímu konci rozsahu někdy trvá déle než naskočí.
200Kč, nebo ke zdroji zdrarma (za odvoz).
gen_tesla.JPG
Obojí těžké a velké mrchy, ideálně s osobním předáním Praha-Běchovice, při dopravě balíkovkou nejsem schopen zaručit v jakém stavu dorazí.
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 351
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

26. 3. 2020, 3:07

Ahoj, generátor beru, posílám SZ.
Charon
Příspěvky: 341
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31

26. 3. 2020, 3:08

Ahoj beru napájecí zdroj, píšu SZ
Odpovědět

Zpět na „Prodej“