rébus - teče elektrika drátem ?

Odpovědět
aleshonsa
Příspěvky: 2899
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

4. 2. 2022, 5:31

Původně jsem myslel, že už to na základě dle mého rozumného názoru lapa už nechám, ale přeci jen si dovolím ještě jeden vstup k této záležitosti. Spíš na vysvětlenou pro ostatní.
Primárně už začínám mít plné zuby vlezlosti lidí typu shaolin jak mají neustále tendenci jejich moudry "obšťastňovat" jiné lidi. Jejich vlezlost je dost podobná např. Jehovistům a jiným sektám. Oni prostě nějak úplně přetékají touhou začít těmi jejich moudry někoho "oslňovat". Oni shaolin nestačí např. kecy o minulých životech obecně. Ale on ten minulý život musí být z Číny - a vaauuuuuuu dokonce z Antlantidy. Stejně tak že je pyramida kvantový stroj - prostě je potřeba pyramidě naroubovat něco mysteriózního - sám shaolin vlastně ani neví co, a tak prostě seká termíny, aby to vypadalo děsně zajímavě a všichni si sedli na zadek hned jak to uslyší.
Já chodím na CNC fórum, abych se tu dozvěděl něco z oboru, případně abych když někdo něco dotazuje a já to vím tak mu pomohl. Abych tu četl pitomosti počínaje, že elektrický proud je úplně něco jiného a jak údajně vypadá střídavý proud, přes "teorie" o pyramidách, a konče tvárností fyzikálních zákonů, do toho ještě namíchaná alternativní matematika (jako že jednou je něco kolmé, podruhé rovnoběžné, že integrál může vyjít každému jinak) a další nepravdy, tak to fakt nechci.
Dle mého to devalvuje hodnotu celého fóra. Když to přeženu - jak pak může tazatel věřit že má zuby na fréze brousit tak jak mu tu někdo doporučuje a kotoučem který mu tu někdo doporučuje, když se jinde dočte naprosto vážně míněné bláboly viz výše.
Shaolin tohle si fakt huč někde na diskotéce do nějakých puberťaček (nebo ženských na mentální úrovni puberťačky). Ty to možná zaujme a budou na vše reagovat "fakt, hustý" (ale zase bacha, ono to "fakt, hustý" je u nich často jen takový potvrzovací datový paket signalizující, že je komunikační kanál oboustranně průchozí). Ale alespoň za mě CNC fórum z toho vynech!!!!
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 21115
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

4. 2. 2022, 5:59

mel by se najit dalsi kdo bude take verit ve veci ktere jsou evidentne nepravdive?
cemu by to melo prospet?
proc sirit lzi?
za timto ucelem jsem forum opravdu nezakladal
btw uz mas nejaky ten dukaz tebou popisovanych jevu o ktery jsem te zadal?


shaolin píše: 3. 2. 2022, 10:30 Tak to ukončíme.

Hlavne som chcel vedieť čo si o tom myslíte a či sa tu niekto nenájde, koho také veci zaujímajú. Vidím že aj keby tu bol, už sa radšej ani neozve... To žeby mal niekto z toho infarktové stavy ma nenapadlo... :) Touto cestou sa ospravedlňujem .
Najviac ma prekvapil Sajmon, z nenápadných príspevkov sa vypracoval na vedúceho inkvizítora. Aj Modroš mu pekne prihrával ... keby ma chytili, isto ma s Alešom obvinia za rúhanie sa voči vede a hneď aj upália :D

Nebojte, dám vám už s mojim vnímaním sveta pokoj, nezaručujem však sa že sa s mojim názorom sem-tam ešte nestretnete. Howgh
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
Sajmon
Příspěvky: 409
Registrován: 13. 1. 2017, 10:49

4. 2. 2022, 6:35

Aneb ver si cemu chces, ale neotravuj tim ty, co ti nezajima.
Treba verbuje :lol: na spravnych forech asi upada navstevnost :?: :D
chb
Příspěvky: 3578
Registrován: 12. 3. 2013, 7:24
Bydliště: Havl. Brod

7. 5. 2022, 6:55

vraťme se k faktu, že energii přenáší pole - další lépe vysvětlující video

https://www.youtube.com/watch?v=oI_X2cMHNe0
Víťa - BF20 - upraveno na CNC + Mach3 + SS, soustruh CJM250, MK3 Průša, ostřička nástrojů
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 1755
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

7. 5. 2022, 9:36

Obecně - ne k předchozímu odkaz na video, neviděl jsem.
Problém je v tom, že lidi (vím, že zcela nesprávné generalizuji :) ) už nejsou schopni a ani ochotni vynaklad namahu na někdy unavne studium toho, co shromáždily předchozí generace chytrých lidi (slovo vědec či učenec na většinu nevzdelancu působí jak hadr na býka :lol: ) a myslí si, že 20 minutové video je ekvivalent studia :lol:.
Ale o to fundovanejsi soudy a teorie z nich padají :lol:. Nejsnáze se vyjadruje ten, kdo o problému nic neví...
Jasně, video je atraktivní a pokud je tam ještě animace (nejlépe 3 a více D :lol: ), pak je to už...

BTW: pokud chce ještě někdo postaru číst, doporučuji knihu Příběhy matematiky - od vynálezu nuly (nevím, zda se dá říci objevu) a záporných čísel přes difer/integr. počet až k oktonionum nebo pravdepodobnosti/statistice, množinam a formální logice... Fascinující... Na dlouhé zimní večery a whisce nebo vinu :lol:

BTW2: Věděli jste, že naposledy (přesněji naposledy, co vím já.. ) spocetli číslo pí na 1 241 100 000 000 desetinnych míst?
Možná to má stejný význam jako středověké spory, kolik andělu se vejde na špičku jehly....
A možná má skutečně hluboký význam, že se neobjevila žádná periodicita :lol:...
Třebas ten, že to zatím nedopadlo jako v Clarkove povídce Devět miliard božích jmen.... :roll:
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Odpovědět

Zpět na „Rébusy“