Prezidentska volebni kalkulacka 2023

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
t256
Příspěvky: 2852
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

5. 2. 2023, 10:37

Babisovi volici jsou az na par proruskych dezolatu v exekucich tupe stado. Ti ani nevi proc ho volili, natoz aby byli schopni za nejakou myslenku demonstrovat. Teda pokud by je agrofert nenavezl autobusy na nakupni vylet do Prahy.
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8178
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

5. 2. 2023, 11:30

pafik píše: 5. 2. 2023, 9:40 Kdyby byl zvolen prezidentem Babiš, Pavlovi voliči by vyšli do ulic dělat bordel a protestovat proti jeho zvolení za velké podpory sdělovacích prostředků. To by byla "demokracie".
Tohle se tu přece ve větší míře ani z jedné strany neděje. Pokud jsou větší demonstrace (nepočítám předvolební kampaně), tak kvůli nějakému přešlapu nebo nečekanému rozhodnutí, jako bylo třeba chatrně zdůvodněné jmenování Benešové, kdy mnoho lidí nabylo dojmu, že je to součást taktiky zatemňování Babišových střetů zájmů. A i to má daleko třeba do francouzské tradice :-)
Aleš Procháska
el_fuego333
Příspěvky: 618
Registrován: 10. 2. 2009, 6:21

5. 2. 2023, 11:48

Nechcem byt zly prorok, ale podla mna to s pp bude podobne ako na slovensku s kiskom. Najprv velka podpora, porazil fica v prezidentskych volbach, a teraz chodi po kanaloch, ludia ho prekukli a zavrhli. Mimochodom, ja by som babisa nevolil. To by bolo iba volba zdanlivo mensieho zla, v zahranicnej politike by medzi babisom a pp nebol ziadny rozdiel. Babis je v hlbke svojej duse orientovany rovnako prozapadne ako pp, len to tak nedava otvorene najavo.
Poloboh vetra a mora, hrdina mužov.. radikalny ultra heterosexual
t256
Příspěvky: 2852
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

5. 2. 2023, 11:52

Takze clovek kterej ti o sve zahranicni politice politice nepokryte lze je pro tebe mensi zlo nez ten, ktery rika na rovinu pravdu? :-)
Ted jsi pekne vystihhl povahu babisovych volicu.
el_fuego333
Příspěvky: 618
Registrován: 10. 2. 2009, 6:21

5. 2. 2023, 12:04

"Zdanlivo mensie zlo"... Citaj s porozumenim.
Poloboh vetra a mora, hrdina mužov.. radikalny ultra heterosexual
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22432
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

5. 2. 2023, 12:14

babis je v zakulisi silne prorusky
v konecnem dusledku jeho a zemanovo rozpolceni spolecnosti rusum silne nahrava v jejich hybridni valce
tyhle dva udelali mnohem vice nez skupiny agentu kteri nam tu plni socialni site a pisi clanky na svych dezinfo webech
nejaka duvera ve vladu a spolecneske zrizeni je v troskach
hodnoty obcanu jsou vzhuru nohama (jak jinak si vysvetlit ze voli babise)
lidi prestavaji mit jasno jak vypada realita a co je fikce
snadno se chyti nejakych podvodniku jako vrabel atd... jen kdyz jim neco slibi
viz basta

podle me jeste vylezou napovrch brutalni veci
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
HellGrip
Příspěvky: 1282
Registrován: 21. 5. 2019, 10:26

5. 2. 2023, 12:43

Napr. ho volia za odmenu

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volb ... isa-224344

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volb ... isa-224344

"Pracujem so všetkými, ktorí sú pripravení mi pomôcť," povedal reportérom s tým, že jeho cieľom je zastaviť vojnu na východe Ukrajiny. "V Poľsku pracujem s pravicou, na Slovensku s ľavicou, v Česku s ľavicou, v Maďarsku s pravicou."

Z nedávnych výplatných pások:
https://www.occrp.org/en/investigations ... j-I6gVyCD4
el_fuego333
Příspěvky: 618
Registrován: 10. 2. 2009, 6:21

5. 2. 2023, 12:50

Fico na slovensku sa chova rovnako. Akoze prorusky, akoze lavica. Ale ked bol pri moci, akonahle vytrcil paty zo slovenska, bol silne probruselsky a proamericky. Tak bolo pocas celej jeho kariery. Nebude to podobne aj s babisom? Bol babis antieu alebo antinato pocas jeho vlady? Nemyslim, co hovoril do medii, ale co skutocne robil, ake zakony prijimal a pod.
Poloboh vetra a mora, hrdina mužov.. radikalny ultra heterosexual
t256
Příspěvky: 2852
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

5. 2. 2023, 1:11

Babis je na dotacich z EU zivotne zavisly, bez nich by se mu cele jeho podnikani zhroutilo jak domecek z karet a on si toho je dobre vedom. Proto nikdy nebyl proti EU ani kdyz ho ruzne vysetrovaci vybory nazyvaly podvodnikem, nektere dotace mu sebrali apod. Jedine na co se zmohl bylo, ze ty kdo na jeho podvody organy EU upozornili nazval udavaci (on, STBak :-) ), ale proti samotne EU nijak zvlast nevystupoval. S rusaky je to to same, kdyby mu to prineslo nejakej kseft, jel by bez vahani lizat boty putinovi. Ale protoze z toho ma prd, tak jen slovne laviruje aby ziskal hlasy dezolatu. V tomhle mame jeste stesti, ze si hlupaci u nas vybrali babise, narozdil od SK a lidi jako fico a spol.
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2707
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

5. 2. 2023, 1:35

t256 píše: 5. 2. 2023, 1:11 Babis je na dotacich z EU zivotne zavisly, bez nich by se mu cele jeho podnikani zhroutilo jak domecek z karet a on si toho je dobre vedom. Proto nikdy nebyl proti EU ani kdyz ho ruzne vysetrovaci vybory nazyvaly podvodnikem, nektere dotace mu sebrali apod. Jedine na co se zmohl bylo, ze ty kdo na jeho podvody organy EU upozornili nazval udavaci (on, STBak :-) ), ale proti samotne EU nijak zvlast nevystupoval. S rusaky je to to same, kdyby mu to prineslo nejakej kseft, jel by bez vahani lizat boty putinovi. Ale protoze z toho ma prd, tak jen slovne laviruje aby ziskal hlasy dezolatu. V tomhle mame jeste stesti, ze si hlupaci u nas vybrali babise, narozdil od SK a lidi jako fico a spol.
Souhlasím s tebou, že Babiš je pro eu především proto, že z ní má dotace. Teprve až by dotace přestaly chodit, tak by se vidělo, koho vlastně podporuje.
Možná bude souznět z germánama; my nedodáváme zbraně na Ukrajinu, protože "stigma dvou světových válek". To je třeba si přeložit do srozumitelného jazyka: my tam nedodáváme zbraně, protože jsme do rusáků nainvestovali hrozný miliardy a hrozí, že je nedostaneme zpátky, protože nám je znárodněj.
To stigma tam někde v pozadí bude, ale nejspíš ne u těch, co rozhodujou.
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2707
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

5. 2. 2023, 1:46

robokop píše: 5. 2. 2023, 10:33 neakceptovali viz socialni site
oba tabory maji vysinutce
ale jen babis cili na nejnizsi pudy a podle toho vypada cast jeho volicu a zastoupeni tech vysinutcu.

problem ktery jsem chtel oznacit je ze babisovim volicum obvykle nevadi kradeni lhani a podvody
u pp jim to obvykle vadi
A kdy se to objevilo? Až po týdnu po druhém kole. Žeby někomu nevyhovovalo, že to proběhlo klidně a začíná burcovat k protestům? A nemohla by to být třeba cílená provokace? Když na těch sociálních sítích naprosto netušíš, kdo to opravdu organizuje?
S tím kradením; upřímně mě nevadí, když někdo "okrádá" eu, protože to nejsou moje prachy. Když to neukradne pavel, ukradne to šavel. Mě vadí, když někdo okrádá náš stát. To sice PP nedělá, ale je prezidentským kandidátem těch, kteří to dělaj, ať už osobně, nebo pomocí kmotrů. A ty já nepodporuju.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22432
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

5. 2. 2023, 1:52

objevuje se to porad

co se pp tyce asi nekrade a dost mozna nebude krast ale hlavne vysila poselstvi ze to kradeni neni vporadku
coz doted bylo zcela naopak
to poselsvi dost ovlivnuje lidi, organy cinne v trestnim rizeni, soudce atd..
to ze nad nami bdi nekdo komu to neni jedno do jiste miry ovlivni nastaveni spolecnosti

uz se tu nebudou adorovat vrazi (kajinek) a nebo uspesni podnikatele "rozumej novodoby format mafie"
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2595
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

5. 2. 2023, 1:53

robokop píše: 5. 2. 2023, 10:33 problem ktery jsem chtel oznacit je ze babisovim volicum obvykle nevadi kradeni lhani a podvody
u pp jim to obvykle vadi
Ale to jsi velky optimista - oni to lhani, kradeni a podvody ani nejsou schopni videt ... nebo vidi, ale nechteji si to priznat, trebas proto, ze to je jedina modla, ktera jim v tom jejich zivote zbyla ...

Jak jsem psal drive, malokdo je schopen vstrebat, ze ... je matka kurva a otec prznitel malych deti ...
Na to uz musis byt sakra dospelej a schopen s tim zit ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22432
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

5. 2. 2023, 2:04

jak jsem psal
ne vsechni ale mnohe to ovlivni
tech zabednenych bude vzdy spis mensina
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
lubbez
Příspěvky: 3175
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

5. 2. 2023, 3:44

Nechápu proč někomu vadí dotace EU pro zemědělskou firmu. Já jsem donedávna taky docela brojil proti dotacím, ale pak jsem si to nechal vysvětlit od odborníka a zrovna to zemědělství mi až tak nevadí.
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“