ZDARMA:
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .
Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .
Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Neboj pracuje se na tom... už aby to šlo v budoucnu jen k lepšímu - plány už se rýsujouSancho Panza píše: ↑4. 6. 2026, 11:41 Tudíž pominu - li to, kamsměřuje evropa a současné strojírenství, celkem skvěle.
Ale jak to kdysi říkával ten opěvovaný politik? nejdříve se musíme odrazit ode dna... ale ještě jsme ho nenahmatali, tak si musíme utáhnout opasky a na chvíli zhasnout
Groot
vzal by som jeden pre brata,elbarto píše: ↑26. 8. 2025, 9:36 Nasál jsem nový digitál a starému BMku bych rád našel nový domov. Mám 2 ks. Dávat zadara to nechci, protože kukaček co berou všechno, jinak naprosto neaktivních už jsou tady stovky. Vyměnil bych za něco do elektro dílny, například lepší 200MHz sondy. I když tomu nedávám moc šancí, pár lidi co ještě neco tvoří asi netouži po starém analogu. Fotka ilustrační, ale BMko snad zná každý.
![]()
pokial by si to vedel poslat ? a za kolko

