Ruční lisovací sada na výrobu vlnovce - PRODÁNO

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
BlackArt
Příspěvky: 530
Registrován: 18. 4. 2008, 1:07
Bydliště: Praha

24. 6. 2026, 8:20

PRODÁNO
Dostala se ke mě krabice fungl nových kufříků se sadou lisovacího nářadí na výrobu nerezových vlnovcových "hadiček".
Více třeba zde: https://www.aquatopshop.cz/rucni-lisova ... gLm3vD_BwE
Cena 850Kč/ks - 0 z 9ks
lis.jpg
Osobní odběr Praha nebo Zásilkovna, PPL a AlzaBox.
Naposledy upravil(a) BlackArt dne 25. 6. 2026, 6:16, celkem upraveno 8 x.
StoupaCZ
Příspěvky: 548
Registrován: 2. 6. 2017, 8:12

24. 6. 2026, 8:27

Ahoj, jedna by se mi hodila. Napíšu SZ. Díky.
Sieg SX4, Interkrenn IKD-400, Vernier Minishape 28
pavel6
Příspěvky: 364
Registrován: 4. 1. 2017, 1:59
Bydliště: Benešov

24. 6. 2026, 9:07

Ahoj, jednu sadu si vezmu/koupím/. Dík.
PJRC
Příspěvky: 9
Registrován: 28. 5. 2020, 9:34

24. 6. 2026, 10:43

Ahoj, taky bych jednu sadu vzal. Píšu SZ.
Uživatelský avatar
Axim
Příspěvky: 663
Registrován: 13. 10. 2020, 5:57
Bydliště: Mladá Boleslav

24. 6. 2026, 11:47

Ahoj jednu bych si vzal diky sz
SCHAUBLIN 53,GACK K15,GACK H185,Weiler,Condor 81, RB40, Avia fnc 25, a další
hop_1
Příspěvky: 525
Registrován: 29. 4. 2016, 9:52
Bydliště: Beroun

24. 6. 2026, 11:49

Zájem o jednu sadu. SZ
Jarda
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7581
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

24. 6. 2026, 11:55

jestli ještě zbyla, tak taky jednu vezmu
díky
sz
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Rider 79
Příspěvky: 176
Registrován: 27. 4. 2017, 2:56

24. 6. 2026, 1:16

Ahoj pokud ještě jedna bude tak ji vemu
Diky
Martin.54
Příspěvky: 79
Registrován: 8. 12. 2021, 7:57

24. 6. 2026, 2:08

Ahoj, pokud ještě je, také bych jednu sadu nutně potřeboval. Děkuji.
Selic
Příspěvky: 707
Registrován: 17. 2. 2010, 1:58
Bydliště: Novopacko

24. 6. 2026, 5:53

Jestli zbude, tak taky 1ks. Zásilkovnou.
Elektrikář, mechaniku dělám jen z donucení a jako hobby.
RaS
Příspěvky: 8915
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

24. 6. 2026, 10:46

Ppkud zbyde tak taky beru
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Odpovědět

Zpět na „Prodej“