to není myšleno jako nábor
to je jen pokus o zjištění toho za kolik chtějí lidi dnes dělat..
mě připadá, že pokud dnes někomu nabídnu jakoukoliv práci třeba za 3násobek minimální mzdy (cca 400kč/hodinu), že by měli stát fronty, ale jim to příjde málo...
tady si třeba firmy stěžují na ukrajince, že jim berou práci, výmluvy jak jsou levní protože ojebávaj systém, nedodržujou normy, kvalita atd.. jenže ta "česká firma" z mého pohledu nechce dělat a nebo má nereálné požadavky
ano pokud dostane jednu zakázku měsíčně a vydělá na živobytí za 2dny práce a zbytek se válí doma tak OK,
ale myšlenka byla kolik má ten člověk mít 30 měsíčně, 50,100.200 000 víc? tak aby neremcal a chodil do práce..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU