dodavatel hlinikovych profilu http://www.ulmer.cz

Odpovědět
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22432
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

28. 7. 2006, 7:10

Marlo
Příspěvky: 4
Registrován: 26. 7. 2007, 8:09

27. 7. 2007, 6:18

Nemáte někdo náhodou ceník této firmy ?? Podle rozsahu nabídky to bude asi pěkně mastné . . .
Uživatelský avatar
R - stick
Site Admin
Příspěvky: 830
Registrován: 9. 6. 2007, 3:45
Bydliště: Vysoké Studnice 70 58821 Velký Beranov
Kontaktovat uživatele:

28. 7. 2007, 9:35

Není to tak strašné ..... Podle mé zkušenosti, kterou s nimi mám reagují velmi rychle a snaží se zákazníkovi poradit, i když jde o naprostou prkotinku (v mém případě řemínek ke krokovému motorku)
AlbHert
Příspěvky: 5
Registrován: 17. 2. 2008, 8:37

17. 2. 2008, 9:35

Ulmer je kvalitny, ale s tym suvisi aj mnoho inych veci, ktore si dokazete doplnit. Material ktory predavaju je myslim spravidla nemecky. Dostupny kompletny cennik podla mna neexistuje. Treba ziadat o cenovu ponuku na vybrane komponenty.
S porovnanim cien je to nie jednoduche. Existuje vela vyrobcov a predajcov stavebnicovych duralovych profilov. Taktiez talianskych. Neznamena to ale ze su automaticky drahy. Zalezi od profilu ktory chcete, pretoze rozdiel v cenach beznych profilov a specialnych je velky. Mam na mysli kilogramove ceny. Uz rez profilu vas nebude stat menej ako 100-200Sk, ale rez je skutocne presny a hladky. Pokial ma byt rez kontaktna plocha k dalsiemu profilu, teda zalezi na jeho presnosti, podomacky sa to robit neoplati.
Za mojej posobnosti v istej firme sme s tychto profilov postavili hodne masin a principialne k uplnej spokojnosti. Velky bonus Ulmeru oproti inym predajcom je ich projektantska kancelaria a kompletny servis. Pokial vsak mate volne kapacity, cas a viete listovat v katalogu a hrat sa s LEGOm, realizaciu by som si urcite robit nedaval. Je to dobrych 50% k cene materialu. Firme sa to pravdaze oplati, garazmajstrovy sotva.
Moja dalsia rada (bez urazky): okrem duralovych profilov a komponentov s nimi spojenymi, by som od nich nebral nic. Cena.
Este poznamenam, ze vysoka cena profilov stoji pri vybere materialu za prehodnotenie. Variabilnost, presnost, tuhost pri dobre nadimenzovanej konstrukcii su velmy silne klady tychto rieseni. Sice napocitate ze za jakle zaplatite x-krat menej, ale zvaranie, obrabanie, povrchova uprava, nepresnosti vam to pekne skomplikuje.
siliconbrain
Příspěvky: 93
Registrován: 21. 7. 2006, 1:53
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

18. 2. 2008, 9:50

AlbHert píše:Uz rez profilu vas nebude stat menej ako 100-200Sk, ale rez je skutocne presny a hladky. Pokial ma byt rez kontaktna plocha k dalsiemu profilu, teda zalezi na jeho presnosti, podomacky sa to robit neoplati.
Rez profilu u Ulmera stoji 37,00 Kc + 19% DPH. Nechtel bych to za tyhle penize rezat...
Odpovědět

Zpět na „hliníkové profily“