změna k horšímu

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
Odpovědět
gnat
Příspěvky: 1002
Registrován: 24. 2. 2009, 9:14
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

24. 10. 2011, 3:12

To, že mám místo vyhledávání ve foru teď přesměrování na výsledky vyhledávače Google, kde se hledaná fráze hledá v celém internetu, opravdu někdo považuje za změnu k lepšímu ? Mohlo by se prosím vrátit zpět prohledávání fóra ? Pokud chci něco hledat v internetu, umím si to napsat do příslušné položky v adresním řádku a nepotřebuju na to pole na každé WWW stránce zvlášť.

Děkuji
SABLE-2015
marli
Příspěvky: 76
Registrován: 10. 6. 2008, 3:40
Kontaktovat uživatele:

24. 10. 2011, 3:31

Vzdyt tam mas v tom vyhledavacím poli předepsaný kód (site:www.c-n-c.cz), který když tam necháš a napíšeš za něj tebou hledaný výraz, hledá to jenom na stránce c-n-c.cz. Robokop se tady o tom dneska zmiňoval v nějakém vlákně.
gnat
Příspěvky: 1002
Registrován: 24. 2. 2009, 9:14
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

24. 10. 2011, 3:41

Pominu-li, že když tam skočím tabulátorem, tak se ten text automaticky označí a pak přepíše, a že myší se musím teď trefovat až za to předvyplněný, tak pořád výsledkovou stránku Google nepovažuji za žádný přínos:
1. není tam vidět názvy vláken ani sekcí, takže jestli se našlo správné vlákno lze pouze věštit z křišťálové koule
2. každý výsledek je tam několikrát, takže dohrabat se ke správnému je utrpení
3. kurví to češtinu, takže nelze vyhledávat fráze s diakritikou
4. kdybych chtěl takhle dementní vyhledávání, tak to umí browser přímo z adresního řádku
SABLE-2015
motorovy
Příspěvky: 356
Registrován: 12. 6. 2008, 7:27

24. 10. 2011, 4:50

gnat píše:Pominu-li, že když tam skočím tabulátorem, tak se ten text automaticky označí a pak přepíše, a že myší se musím teď trefovat až za to předvyplněný
ked pouzijes tabulator, staci potom pouzit end a nemusis sa triafat mysou
Uživatelský avatar
Jojanisberg
Příspěvky: 221
Registrován: 2. 9. 2008, 4:36
Bydliště: Jihlava

24. 10. 2011, 8:37

nebudu se vyjadřovat ke komentářům, ale kde došlo ke změně na G.. srač. , tam to jde ke dnu, takovejch stránek přibejvá.
Co si pořád musíme na každý stránce pamatovat jak funguje místní vyhledávání. jen to tak jako jinej soft od M zahlásí co hledáš aby tě nějakej velkej bratr mohl vzít po hubě :oops:
Johanisberg
Uživatelský avatar
krtek
Příspěvky: 53
Registrován: 14. 11. 2008, 8:53
Bydliště: Hulín

8. 10. 2012, 12:54

Je to málo blbuvzdorný. Mělo by u toho být napsaný,že to hledá na gůglu. Místo toho je tam napsaný nějaký nesmyslný OLD,který otvírá rozšířený hledání :roll:
Češtinu to kurví a jestli je to důvod proč jsou názvy témat bez diakritiky,tak je to dobrá demence. Když jsem sem po pár letech vlezl, připadal jsem si jak na fóru zvláštní školy.. Ale spíš to bude pologramotným adminem.
Uživatelský avatar
Hades
Příspěvky: 1206
Registrován: 11. 10. 2012, 10:59
Bydliště: Praha; Mimoň

29. 10. 2012, 8:58

no nesouhlasím s tím, že by to bylo "pologramotným adminem" tohoto fóra.
Já mám nastaveno "about:blank", a kdykoliv vlezu na google, tak mne to přesměruje na "google.cz" a chce to po mne, abych si dal "stýce" jako vstupní stránku (nasrat...).

Ano, souhlasím, že všechno je dnes změna k horšímu, bohužel se nám všichni snaží vnutit, že "widlous" jsou to nejlepší, co nás čeká.
Ne, nejsem bojovníkem za "*nix", ale protože musím ty "widle" používat kvůli zakazníkům, tak je mám také (WXP).
Bohužel jsou pánové (a případné dámy) pryč doby, kdy byl "google.com" světový. Dnes nás to hází na "CZ", což nesu hodně těžce...

V každém případě děkuji za tohle fórum a také děkuji Vám všem, co zde dávají svoje nápady

Díky, Jarda
Odpovědět

Zpět na „Provozní záležitosti“