Re: Potřebuji se někde textově...
Napsal: 24. 6. 2026, 4:14
Už je pryč...
Engineer píše: ↑23. 6. 2026, 4:38Ale někdo mu musel podepisovat objednávky a faktury ... je už nezaměstnanej?kenybz píše: ↑22. 6. 2026, 6:53Podepisuju to je tak na pár hodinový telefonát, jak darmožrout s titulem dojil naši firmu x let protože všechno diplomaticky okecával víš kolik mega to stálo? Ten blbec nic nevymyslel ani nevytvořil a ani nevyřešil, ale strašně moc s tím měl práce...Sancho Panza píše: ↑21. 6. 2026, 9:11
To většinou bývá v současnosti velmi obtížné - neb čím větší na první pohled líbivá technická stupidita, popírající elementátní fyzikální zákony, tím projekt snáze sežene dotace a bohaté sponzory, radostně hýkající nad novým "vědcem", co zase zjistil, že ostatní jsou přízemní blbci, co nechápou jeho kolosální objev (nezřídka pečlivě připravený tunel).