Stránka 11 z 11

Re: V20

Napsal: 25. 6. 2026, 9:43
od danodpp
karol.net píše: 19. 4. 2018, 9:24 Tak pomaly sa snazim dat to dokopy,uz rok mi stoji v dielni,chuda male...
ahoj, telo tej vrtacky si aj gitoval? alebo len nafarbil, a bolo to take pekne ? :lol: