Největší české fórum o strojírenství, CNC strojích a 3D tiskárnáchhttps://forum.strojirenstvi.cz/
https://forum.strojirenstvi.cz/viewtopic.php?t=17930
karol.net píše: ↑19. 4. 2018, 9:24 Tak pomaly sa snazim dat to dokopy,uz rok mi stoji v dielni,chuda male...