upozorneni na uzivatele jamaica

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22413
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

14. 2. 2011, 11:42

tak to asi budu muset vyvesit na svuj e-kramek ceduli "Pouze osobni odber"
zatim mam docela dobe zkusenosti s toptransem
jsou schopny to klidne dovezt do vedlejsiho mesta prijemci az do prace
a jsou to schopni svazet odpoledne
a co se baleni tyce snazim se to balit bombenfest
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

14. 2. 2011, 5:10

Uživatel jamaica poslal číslo zásilky, tak zítra dojdu na poštu a zjistím jak to s tím číslem je.
Na omluvu to zrovna není. Já bych chápal i dost velké zdržení, ale opravdu nepochopím, to že prodejce nereaguje.

Když jsem napsal, že nic nedorazilo, PM si přečetl, tak dlouho žádná reakce.
Když jsem si napsal o číslo zásilky, PM si přečetl .......a zase dlouho žádná reakce.
Termíny, kdy to mělo dorazit jsou už dávno pryč a měnič stále nemám.

Když už si přečtu od kupujícího zprávu, tak snad můžu věnovat i minutku na stručnou odpověď co se děje :!:
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

14. 2. 2011, 6:05

Ona to má ČP i na webu, takže zásilka uvedeného čísla opravdu existuje a podle údajů na netu:
Zásilka podána dne 11.02.2011 na poště 533 53 - Pardubice 19.
Zásilka přepravována k dodací poště.
Zásilka připravována na dodací poště 544 01 - Dvůr Králové nad Labem 1 k doručení.
Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 14.02.2011 uložena na poště.
Ten neúspěšný pokus o doporučení neberte vážně, ČP se k nám zásilky nikdy doručovat nesnaží.

Otázka je, jestli to mám vůbec vyzvednout. Může v tom být cokoliv a prodejce není zrovna důvěryhodný.
Uživatelský avatar
Miller
Sponzor fora
Příspěvky: 1031
Registrován: 22. 8. 2009, 9:24
Bydliště: Louny

14. 2. 2011, 7:00

Já jsem jednou takovou podezřelou zásilku otevřel přímo na poště pod dohledem asi tří nešťastnic, kterým jsem oznámil, že mi budou svědčit. Všechno bylo OK, takže jsme si všichni oddechli :D .
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

16. 2. 2011, 1:43

Takže aktuální info:
Zásilka dorazila a také jsem ji otevřel hned na poště ...........a byl v ní měnič (zdá se OK, nový, nepoužitý, ale nezapojoval jsem ho).
jamaica tedy nakonec po dlouhých průtazích a problematické komunikaci měnič poslal.
No nevím, je tohle na omluvu? Asi není.
Stačilo napsat pár vět a asi bych v klidu vyčkal i do dnešního dne.

Na balíku byla jiná adresa odesílatele než ta z Moravan.
Baxi.bax
Příspěvky: 576
Registrován: 9. 5. 2008, 7:45
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

16. 2. 2011, 6:52

Omluva by byla na místě, pokud by ten balík byl poslaný ještě před tím, než se to začalo tady probírat.Stačí se podívat na datum odeslání.Myslím, že omluvit by se měl on a to i tady na fóru.Stejně si myslím, že se tady nechytne.Než takovýhle nervy tak to raději nic.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22413
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

16. 2. 2011, 6:55

taky myslim ze misto toho vylevu mela bejt omluva za spozdeni a podaci listek
to bych se nevahal omluvit za to tady na foru
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
jamaica
PODEZRENI ZE ZNEUZITI FORA
Příspěvky: 3
Registrován: 18. 3. 2010, 6:40

20. 2. 2011, 10:19

Jak jsem psal, poprvé jsem to poslal špatně (moje chyba) a pak jsem neměl dost času se tomu věnovat.Omluva potří jen QNX. nikomu jinému.
Ten kdo ode mě něco kupoval ví, že téměř vše vozím raději osobně.Nemám poštu rád.Dobírka je pro kupujícího jistě výhodnější, ale pro prodejce je dost riziková.
cca 10 balíků na slovensko: balíky 2 měsíce pryč (zaplacené poštovné) a ejhle oni se vrátí a pak vám napíšou mail že si to rozmysleli, že už to nechtějí.
Takže prachy předem a hotovo.Pokud se jedná o něco co je nad 5000,- doručuji vždy osobně a komunikuji přes telefon.

Tím končím, stala se chyba moje i ČP.Já se za ni omluvit můžu ale pošta asi těžko.
Takže se omlouvám (QNX) a doufám že je spokojen se zbožím.

Admina tímto žádám o zamezení přístupu na web(IP z této zprávy).Ten kdo bude chtít obchod už ví kam napsat kam zavolat.

Díky
Uživatelský avatar
Gulliver64
Příspěvky: 459
Registrován: 1. 8. 2010, 7:52
Bydliště: Kuřim

20. 2. 2011, 1:18

jamaica píše:... Ten kdo ode mě něco kupoval ví, že téměř vše vozím raději osobně. ...
čoveče to se dost nalítáš, řekl bych, minule jsi psal "Až někdo z Vás prodá cca 2500 ks komponent s jedním problémem tak dejte vědět.", tak by mě zajímalo, kolik jsi jich skutečně doručil? 2000? nebo snad víc? a vyplatí se to vůbec? :-D
Modelová zařízení pro slévárny, hliníkové odlitky. První CNC frézka postavená v r.2003 ."Dřeváček" - r.2010. Zapřísáhlý uživatel MACH3 ver.2.63 .
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

20. 2. 2011, 11:25

jamaica: Já se už nezlobím, měnič mám doma. Naprosto stačilo poslat číslo z prvního podacího lístku ........ chyba se stát může a já bych bych zůstal v klidu a počkal na další pokus o zaslání.
Uživatelský avatar
jova
Příspěvky: 2512
Registrován: 2. 11. 2007, 1:40
Bydliště: Chýnov to je kousek od Tábora
Kontaktovat uživatele:

23. 2. 2011, 12:04

Mimo téma:
Omlouvám se všem kdo si stáhli soubor složenka .xls z první stránky.
Vypadly mi tam vzorečky z tisku složenky v části text pro příjemce.
Pokut ten program používáte, stáhněte si ho znovu, vložil jsem tam opravenou verzi.
Odpovědět

Zpět na „Provozní záležitosti“