Plasma 120A

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
Horalll
Příspěvky: 115
Registrován: 25. 3. 2011, 10:48
Bydliště: Domažlice

20. 10. 2017, 10:58

Kluci kdyby někdo chtěl velkej zdroj na řezání, musel jsem to vyndat ze skladu a nemám absolutně teď čas a místo, je to tohle:
MESSER GRIESHEIM PC PLASMETTE
https://www.machmarket.com/sale/other/o ... tte/as3536" onclick="window.open(this.href);return false;
Kdysi asi před deseti lety jsem to koupil od známého kováře, který to měl chvilku zapojené na nějakým automatu, když potřeboval uříznout nějaké větší bago ke kování, ale pak ho vykopli z takové obrovské dílny v bývalé elektrárně a neměl tu krávu kam dát, jen vím, že se to válelo venku(ten stůl) a já mohl vzít jen ten zdroj, páč ten řezací stůl měl tak min 4x2m, co se s ním pak stalo, už nevím,což je asi škoda.
Bohužel jsem to zaparkoval obdobným způsobem, sice do suchého skladu, ale nikdy se k tomu nedostal a asi ani nedostanu.
Je to plazma, která používala k řezání dusík a argon, ale to vím že mi vyprávěl, že to bylo kvůli nitridaci nebo co, asi k čistějším řezům, on tam hnal vzduch.
Je k tomu ruční i strojní hořák, uvnitř ta mašina vypadá jako nová, i málo zaprášená.
Cenovku vzhledem k tomu, že je tam nějakejch 100kg mědi bych viděl na 15000kč(musel jsem upravit)
Fotky ještě dodám
Díky David 603873298
Naposledy upravil(a) Horalll dne 23. 10. 2017, 9:43, celkem upraveno 1 x.
Chos(Chodský soustr. home made(už není, teď Martin km200)a Soustr. V.Suchý, Čtyřkoly Praha(něco jako Volman)
Tos FN32, 676P, V32B-edit na V20A
edit z Martin KM 200 na špagetu Grazioli Dania 200
edit z CDC30 na Bussmann 50tun, šeping Gack atd.
Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 2294
Registrován: 3. 8. 2016, 9:29

20. 10. 2017, 11:21

Nejezdis někdy na jih Čech? Nebo třeba Praha, Strakonice, Klatovy? Já jsem ujetej na tyhle velký poctivý nezničitelný mašiny a k PP 315 by se to hodilo. Navíc za dobrej peníz. Do Vašeho kraje se ale dostanu až koncem listopadu.

S jakým tlakem vzduchu to premává? Měl jsem jednou půjčenou od bratrance a ta běžela kolem 6 atm.
Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 2294
Registrován: 3. 8. 2016, 9:29

21. 10. 2017, 12:58

Jinak mám určitě zájem.
SO 545
Příspěvky: 729
Registrován: 6. 1. 2013, 6:30

21. 10. 2017, 8:26

Ak je to funkcne tak je to za ludovku... Nevahat :wink:

120A je uz sila.
AlesALF
Příspěvky: 16
Registrován: 3. 5. 2016, 3:53
Bydliště: Hořice v Podkrkonoší

21. 10. 2017, 3:44

A hlavně na to mít "doma" jistič, v tom odkazu je to docela masakr 230V - 54A nebo 400V - 31A ,
ale když se s tím dá upálit 40mm železa tak jsou ty 3 metráky co to váží ještě v pohodě.
milda87
Příspěvky: 294
Registrován: 5. 7. 2012, 7:51
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

22. 10. 2017, 9:17

Jaké to má zapalování oblouku?
Na hořáky musí být spotřebák jen od Messeru?
liborek23
Příspěvky: 64
Registrován: 28. 2. 2012, 7:07

23. 10. 2017, 5:22

měl bych taky zájem
Horalll
Příspěvky: 115
Registrován: 25. 3. 2011, 10:48
Bydliště: Domažlice

23. 10. 2017, 9:42

Snímek 088.jpg
Tak jsem to doma rozkrytoval a musím konstatovat, že je to fakt geret, jako kráva, špičkově udělaná věc, ke všemu skoro bez prachu=moc to asi v nasazení nebylo, když to třeba srovnám s bordelm co byl v ostatních mých mašinách(třeba cočko co jsem kdysi koupil jsem musel vzít vabkou-zasekával se i dbočák).
A je to na rozdíl od dnešních invertorů celkem jednoduchá věc.
Zapalování to má HF, hořák se na to dá samozrejmě použít jakýkoli s vodou i bez
Nesmíte se na mě zlobit, ale jsem trošku na vážkách to prodat a ke všemu jsem musel upravit cenu, protože kolega co tam byl kdysi se mnou a u kterého jsem to měl mi řek že jsem mu za to dával víc peněz než za co to teď nabízím, ale já měl za to že to bylo za šeping, který jsem od něj taky bral, ale bylo to za plazmu, protože šeping měl spálený motor, tak byl výrazně levnější.
Zatím se tedy omlouvám, ale ještě prosím počkejte a nekamenujte mě, sám jsem hrozně netrpělivej, jestli to pojede......
Hf je pod L krytem zpředu, už jsem to nestih vyfotit, pod pravým je přípojnice hořáku
Přílohy
Snímek 091.jpg
Snímek 092.jpg
Snímek 094.jpg
Snímek 095.jpg
Snímek 096.jpg
Snímek 093.jpg
Chos(Chodský soustr. home made(už není, teď Martin km200)a Soustr. V.Suchý, Čtyřkoly Praha(něco jako Volman)
Tos FN32, 676P, V32B-edit na V20A
edit z Martin KM 200 na špagetu Grazioli Dania 200
edit z CDC30 na Bussmann 50tun, šeping Gack atd.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“