Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o pomoc s výběrem lepšího čínského výrobce routeru. Nikde jsem tu nenašel hodnocení konkretních značek. Od koho máte stroj a jak jste spokojeni, jaká je podpora, co bylo špatně atd...
Jsou všichni stejní nebo je někdo kvalitnější?
Chci si nechat poslat přímo z číny. Před rokem jsem tak kupoval co2 laser od Bodoru a naprostá spokojenost jak stroj, tak veškerá komunikace.
Vím co chci, jen nevím od koho.
Předem děkuji za rady.
Re: výběr výrobce čínského routeru
Napsal: 2. 1. 2019, 6:56
od Mart_68
špatně skoro všecko, ale nekupoval jsem komplet stroj, šlo mi o frame ale i ten stojí asi za hovno, co nedojebal číňan dokonala slaná voda na lodi lineáry rez, šrouby skřípou- oni se nenamáhají ani stroj zakonzervovat. S číňanama už nikdy nic!!!
Re: výběr výrobce čínského routeru
Napsal: 2. 1. 2019, 6:57
od robokop
tyjo to jsi teda dopadl mimoradne spatne
ja tech stroju dovezl asi 15 a nikdy nic takoveho
asi mam s p....e kliku nebo nevim
Re: výběr výrobce čínského routeru
Napsal: 2. 1. 2019, 7:50
od Mart_68
ale zase mají prozákaznický přístup, aspoň se měj zeptali jakou si přeji barvu, ale spíš tím maskují svou neschopnost udělat normální svar.
Re: výběr výrobce čínského routeru
Napsal: 2. 1. 2019, 7:51
od Mex
robokop píše: ↑2. 1. 2019, 6:57
... ja tech stroju dovezl asi 15 a nikdy nic takoveho ...
Možná Ti tam Číňan osadil plastové lineáry, ty tolik nereznou.
Re: výběr výrobce čínského routeru
Napsal: 2. 1. 2019, 7:55
od robokop
no
na tuhle urcite taky davaj ty plastovy, taky nevidim rez:
Re: výběr výrobce čínského routeru
Napsal: 2. 1. 2019, 8:12
od Mart_68
všechny ty jejich krásný fotky a videa mají jediný cíl, nalákat hejla..u mě se jim to povedlo -boužel
Re: výběr výrobce čínského routeru
Napsal: 2. 1. 2019, 8:21
od robokop
neverim
mam v drtive vetsine dobre zkusenosti
za ty prachy bozi
samozrejme nesmis koupit nejlevnejsi masinu a musis si vyrobce predem proverit
Re: výběr výrobce čínského routeru
Napsal: 2. 1. 2019, 8:38
od Mart_68
V tom máš pravdu, dostal jsem jen to za co jsem si zaplatil. Boužel v Česku není nikdo kdo by za rozumné peníze sestavil tuhý router pro hobby stroj. Ale takový aby s tím už nebyly žádné starosti.
Re: výběr výrobce čínského routeru
Napsal: 2. 1. 2019, 8:51
od robokop
no mohu potvrdit ze kdyz si koupis cesky vyrobek cca v hodnote 2 mega tak dostanes mechanicky vcelku sracku
s tuhosti asi tak 10% z tuhosti cinana za 130 000 (0no 2x vic matrose a ocel misto hliniku trochu pomuze)
sice je hezci, cinan to ma usmudlany
ale treba v Z to letelo 0.1mm na 100mm coz bych cinanovi odpustil ale stroji za 2 mega ne!
Re: výběr výrobce čínského routeru
Napsal: 2. 1. 2019, 9:02
od Mart_68
vždycky budou dva tábory -jedni ty číňany budou chválit, druzí zatracovat. Já patřím mezi ty druhé, protože co jsem zatím viděl i v jiných oborech než cnc, pokud stroj nebo technologie byla od "echt" číňana, tak tam byl vždy zádrhel, nějaká parodie na "něco". Ale čína je velká a ta kvalita se tam někde může najít, ale já nemám tolik času to propátrat - je jich moc -prý 1 mld. říkají sami číňani, ale na druhou stranu prý nemají klasické sčítání lidu, takže i to může být fejk
to ze se tu cina stala synonymem pro spatnou kvalitu je to ze se tu vetsinou vybira podle ceny
dost tezko narazis v marketu na neco kvalitniho kdyz nakupujou za co nejmin aby prodali za co nejvic
pomahal jsem s vyberem cinana i pro letecky prumysl
a letadla nepadaj
majitel na masinu peje chvalu a oz obednal druhou!!!
to se asi nestane kdyz koupis rezavej nefunkcni kram abys koupil v zapeti druhej ze
jestli se chces podivat rad te tam vezmu do vyroby
Re: výběr výrobce čínského routeru
Napsal: 2. 1. 2019, 9:33
od fmodel
robokop píše: ↑2. 1. 2019, 9:12
to ze se tu cina stala synonymem pro spatnou kvalitu je to ze se tu vetsinou vybira podle ceny
dost tezko narazis v marketu na neco kvalitniho kdyz nakupujou za co nejmin aby prodali za co nejvic
To je zbytečný ,někdo slyšet chce někdo ne ,jsou i tací kteří by čínu nekoupili a proto si jí kupujou v německým přebalu a jsou spokojený. Shrnuto snažíš se asi zbytečně ,jednou jsem tu psal nebejt číny tak je tohle forum pro pět lidí protože by žádný hobbík neexistoval .
Re: výběr výrobce čínského routeru
Napsal: 2. 1. 2019, 9:35
od robokop
no jasne
tech MNek neni tolik a stojej 100 litru
to samy z ciny stoji 15
Re: výběr výrobce čínského routeru
Napsal: 3. 1. 2019, 3:35
od Mart_68
kolik by tedy měl stát takový kuličkový šroub z číny, aby byla jistota, že nebude mít vůli jako prase a nevysype se z ložiska mořská sůl? Je na to nějaký muster? Tvrzení že by nebyly hobíci kdyby nebylo šuntů z číny je blbost. Naši dědci kutili, když v číně ještě skákali psi po stromech.. že se s glorifikací čínské produkce setkám na fóru co má v názvu "stojírenství" je smutné, ale poplatné dnešní době, kdy každý čučí na YT, tam mu vykutálený číňan předvede jak 500 w vřetenem zajede do masy železa a rázem je další "hobík" na světě. Nemůžu přijat názor že cena limituje kvalitu, buď něco prodávám a stojím si zatím, nebo je to šrot a nedovolím si takový produkt vůbec propagovat.