Zdravim,
chcem sa spytat, ci je mozne v poloprofesionalnych podmienkach vrtat do ocele na formy diery priemeru 0.02mm a hlbku cca 5mm, resp. nejako to vyrobit.
Ultra male dierky/perforacie
-
- Příspěvky: 660
- Registrován: 10. 2. 2009, 6:21
Poloboh vetra a mora, hrdina mužov.. radikalny ultra heterosexual
-
- Příspěvky: 660
- Registrován: 10. 2. 2009, 6:21
este by sa dalo asi poizit nejaky mikroporezny material... ale pory musia byt prievzdusne.. neviete o niecom ?bobik píše:Ty to chceš na odvzdušnění formy? Jestliže ano, je lepší udělat falešný jádro.
Poloboh vetra a mora, hrdina mužov.. radikalny ultra heterosexual
Jo, se prodávají vložky z mikroporézního materiálu, třeba od D-M-E. Vyfrézuješ přesnou díru, zalisuješ vložku ale s tvarem jí můžeš zarovnat jen jiskřením. Jiným způsobem obrábění dojde k zacpání pórů. Takže pro vyleštěný povrch to použít nejde. Tato vložka se používá v místech, kde se zavírá vzduch a pro vodu nejde použít to falešný jádro. Do samotné vložky se při nástřiku natlačí vzduch a unikne až při odformování.