Stránka 1 z 1
matice z CNCshopu TRMD 1604
Napsal: 13. 12. 2009, 7:58
od Baltazarek
Ahoj, na naši frezku by jsme chtěli použít matici TRMD 1604 z CNCshopu. Používáte ji někdo i s tím domkem ? Jake jsou zkušenosti ? Ze začátku bych použil tu z obchodu a do budoucna možná zkusil něco odlít. Nemáte prosím někdo přesné rozměry ? Rád bych si to namodelovat, případně nemáte to někdo ve 3D ? Díky
Napsal: 14. 2. 2010, 6:51
od purs
Pripojim se do tohoto "vlakna", nechce se mi zakladat nove kvuli nasledujici blbosti:
Plastova vlozka matice TRMD 1604 ( CNCshop ) se prerizne na dve kratke matice, na sroub se nasroubuji s rozpernou pruzinou mezi sebou. Nasledne se utahne sverny domek. Po zvetseni axialni vule se domek uvolni, pruzina odtlaci matice dle vule a naslene se opet utahne sverny domek.
Co vy na to ????
Plastové matice
Napsal: 15. 2. 2010, 10:04
od Jiří Pavlík
Plastova vlozka matice TRMD 1604 ( CNCshop ) se prerizne na dve kratke matice, na sroub se nasroubuji s rozpernou pruzinou mezi sebou.
Neznám tento druh matic, já si je odlévám z GS Super Fluidu a chodí perfektně těsně.
Nicméně si myslím, že když je přeřízneš a uděláš jim předpětí, tak se Ti rychleji vydřou, než když chodí po závitu v celé délce.
Napsal: 22. 9. 2010, 9:56
od lamoz
tak co, nikdo nema zkusenosti ???
prosim

Napsal: 22. 9. 2010, 9:05
od Zdeněk Daněk
Používám ji víc jak rok,zatím bez problémů
Napsal: 22. 9. 2010, 9:08
od lamoz
skvele!
dik za odpoved.
Napsal: 23. 9. 2010, 11:00
od PBr
purs,
Ja som uz take nieco spachal, je to samozrejme mozne, ale trapez sa musi potom opotrebovavat rovnomerne, co asi pri dlhsom posuve nie je mozne.
Ja to mam na takom malickom vedeni, posun par cm.