Daruji Interface I a 2x MicroDrive

kdyz nebudes vedet kam to dat tak to napis sem, admin to za tebe umisti nebo vytvori novou sekci
Odpovědět
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2598
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

28. 7. 2023, 1:54

Ahoj vespolek,
zamacknul jsem slzu a pujde to z domu.

Nekdo tady kdysi psal, ze sbira ty stare 8-bitaky a jine prehistoricke werky.
Takze clenovi fora bych rad udelal radost :).
A pro jistotu - ani se nemusime shodovat v nazorech :lol:.

Vali se mi tady pres 30 let Interface I (jedna) a 2x Microdrive - byly k ZX Spectrum+.
Az do odpojeni od ZX byly funkcni, ale v jakem jsou ted stavu, samozrejme netusim.

MicroDrives jsou spojeny originalnim prislusenstvim (konektorova tuha spojka a spodni spojovaci umelohmotna desticka na 4 vrutiky), k dispozici je i originalni kabel k pripojeni k Interface I.
Tedy jen "zapálit modlici svíčku" a pripojit ke Spectru.
Bohužel jsem zatím nenašel originální kazetky - nemyslím, že bych vyhazoval, ale po 30 letech ... někde ve vrstvách ...

Skladovano v byte - tj. zadna extremni vlhkost ani teploty pod 20 a nad 25 stupnu (to az letosni leto ... na par dnu).

Prazakovi klidne dorucim osobne k nemu nebo na pripadne misto setkani, s mimoprazskym se domluvíme, jakou dopravu preferuje.
Dopravni naklady by sly za nim.
Pokud se vas sejde vic, asi bych si vybral, komu to do jeho sbirky asi "vic pasuje" :).

A bral bych jednu fidorku :-) - oblibena mistni mena :lol:. (Nebo pokud vam bude neco prebyvat v dilne - ale to vubec neni nutne.)
Takze ne uplne nezistny dar :lol:.
Pokud to bude osobni setkani. Jinak se samozrejme "fidorka" posilat nemusi :).

Snad se neozve zadny prekupnik, ale to je riziko ... pripadneho stastneho prijemce samozrejme zverejnim.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
zelez
Příspěvky: 115
Registrován: 1. 11. 2012, 8:12
Bydliště: Praha

28. 7. 2023, 2:31

Ahoj, měl bych zájem,
SZ
Saupe DMT 160x280 & bf20 & 3d PMi2 & SAFAG 118
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2598
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

28. 7. 2023, 3:13

Zelez se mi jevi jako dostatecne vazny zajemce :), pokud to s nim nedopadne, dam vedet.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2598
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

5. 8. 2023, 9:39

Uzavřeno, Interface I a Microdrives našly nový domov u zeleze.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Odpovědět

Zpět na „kdyz nebudes vedet kam“