dám stojan na vrtačku , možná i na malou frézku...
Napsal: 26. 6. 2026, 7:02
Dám za odvoz podstavec který byl na litinový stojan na vrtačku. Měl jsem tam i křížový stůl. Zrušeno pouze pro nedostatek prostoru. Robusní, svařovaný, vana na případné chlazení, na kolečkách. Možno posadit i malou frézku. Nastříkané polyuretanem, jen je třeba to trochu očistit. Šířka vany 87cm, hloubka 70cm, celková výška cca 170cm.
Odvoz ze Šumperka.
Odvoz ze Šumperka.