Stránka 1 z 1

otočný stôj

Napsal: 2. 2. 2011, 6:57
od bejk
..pekny podvečer prajem..rozoberal som dnes otočny stôl k fréze madarskej vyroby ...povolil som spodnu maticu vibil som stredny cap vonku,potom som tu hriadel šnevovu v tej exentrickej rurke vybral ten exenter tam ostal nešiel mi vonku,a to je vsetko stol okruhly bol volny lietal mi tam na volno ale niečo ho drži a neviem čo a nejde to dalej rozobrať..poradite ako dalej?

Re: otočný stôj

Napsal: 5. 2. 2011, 4:36
od bejk
..ok tak diki za rady :D :D :D ..tak ono nakoniec mi pomohlo aj to čiastočne rozobratie toho otočneho stola k tomu aby šiel lahšie otačať..už to šlape..

Re: otočný stôj

Napsal: 9. 11. 2013, 10:16
od oOvOo
Krásný večer přeji
Rád bych vás požádal o obdobnou radu. Pořídil jsem si otočný stůl a protože se zadrhával v jednom místě, chtěl jsem se do něj podívat. Navenek vypadal celkem slušně, ale když jsem vytáhl tu hrídel se "šnekem" co s tím točí, vytekla na mě voda. :( Dokázal by mi prosím někdo poradit, jak je stůl možné rozebra? Nejde mi vytáhnout ven ty dvě aretační páčky a dostat se dovnitř.
Přikládám odkaz na stránky s fotkami toho typu stolu co mám. Přidal bych moje fotky, ale na tom mém stolu je štítek s označením sedřený a nečitelný (byla to docela bojovka najít co to vlastně mám za stůl).

Odkaz: http://kiev.ko.slando.ua/obyavlenie/kru ... 6F44W.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Děkuji moc za ochotu a snad jsem otázku umístil dobře.

Ondřej