Stránka 1 z 1

poptávka frézování, broušení, přesné soustružení

Napsal: 19. 7. 2012, 10:19
od TR
Zdravím.
Stavím malou CNC frézku a mám tu několik věcí, které jsou mimo možnosti dílny, kterou mám k dispozici. Hledám proto někoho, kdo by byl schopen a ochoten mi s těmito díly pomoci.

1) úprava (ofrézování) litinového "Cčka"
Mám litinové Cčko z lisu, které chci použít jako základ pro frézku, a potřebuji ho mírně upravit (vytvořit resp. srovnat montážní plochy). Rozměry jsou cca 250x350x620mm, hmotnost odhadem 60kg. Potřeboval bych ho ofrézovat na jedno upnutí, takže to je na větší frézku (vidím to na horizontálku a velkou válcovou frézu).

2) přebroušení stolu
Mám litinový stůl z frézky (rozměry 250x700) a potřeboval bych ho přebrousit příp. předtím ještě srovnat na frézce.

3) díly pro vřeteno
Hledám firmu, která je vybavena na velmi přesné soustružení (příp. i/a broušení) a dělá i malé zakázky pro fyzické osoby. Potřebuji vyrobit tělo pro vřeteno a pár dalších dílů a nedaří se mi na to nikoho sehnat. Díly jsou tvarově celkem jednoduché, ale požadavky na geometrickou přesnost vysoké (budou použita přesná předepnutá ložiska). Konkrétně se jedná o tyto díly:
- tělo: pr.68x100, vrtání pro ložiska 47, soustružení, příp. i vnitřní broušení pokud bude nutné
- příruba: pr. 90x15 (není kritická)
- distanční kroužky (2ks): soustružení + přebroušení na magnetce na přesný rozměr

Pokud někdo disponujete potřebnými stroji a jste ochotni mi s uvedenými díly pomoci, tak prosím napište SZ, pošlu bližší info (fotky, výkresy). Pro 1) a 2) Praha a okolí (příp. Příbram, Blatná, Horažďovice), u 3) to je jedno (v rámci EU). Vděčný budu i za tipy kde poptat.

Dík
Tomáš

Re: poptávka frézování, broušení, přesné soustružení

Napsal: 19. 7. 2012, 10:39
od GeeSnake
Obro Horažďovice, tel:736683685, já tam taky byl, s 2000 x 130 x 130

Re: poptávka frézování, broušení, přesné soustružení

Napsal: 19. 7. 2012, 11:07
od marli
Jj, v OBRO by ti to měli bez problémů udělat.

Re: poptávka frézování, broušení, přesné soustružení

Napsal: 19. 7. 2012, 9:57
od TR
Díky za tip. Zeptám se tam.

Re: poptávka frézování, broušení, přesné soustružení

Napsal: 25. 1. 2013, 2:54
od cncDavid
Chtel jsem se optat je nabytka porad aktualni ? Cose tyce toho vretena atd...

Re: poptávka frézování, broušení, přesné soustružení

Napsal: 25. 1. 2013, 3:21
od TR
Ano, poptávka je stále aktuální. Pokud máte o zakázku zájem, pošlete mi na vás do SZ kontakt a pošlu bližší informace (výkresy).

Re: poptávka frézování, broušení, přesné soustružení

Napsal: 25. 1. 2013, 6:39
od krnak11
Poslal jsem sz.