ocelova tyc 6HR - rozmer 19 nebo 22 - UKONČENO

Pravidla fóra
toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem
HonzaCh
Příspěvky: 289
Registrován: 21. 11. 2006, 8:57
Bydliště: Ostrava

16. 12. 2010, 7:27

2 grave:
Když Ti to vadí, omlouvám se, nebylo to nic osobního. :oops: Jen jsem nezávazně rozvedl tu myšlenku bez bydliště (o kterou robokop všechny uživatele svého fóra slušně žádá) a absenci dalších informací. I tak je každýmu jasné, že bezdomovci sem nechodí, a předpokládám taky, že i to, že bezdomovectví je problém (který tu ale nevyřešíme). Sranda se dělá i z jiných vážných věcí, jinak by to nebylo k přežití.

2 spokojení zákazníci Ferony:
Díky za upřesnění. Stejně je brzo budu muset vyzkoušet, ale zas toho nebude půl vagonu. :wink: Snad už je to fakt jinak...i když na druhou stranu nevím, proč bych měl na někoho vytahovat nějaké finty :? místo aby platilo přirozené a jednoduché já něco chci a počítám s tím, že to bude něco stát (a že ta pajcka za řez není úplně nejmíň) -- ty se živíš prodejem takového zboží a máš ho, tak proč nezkusit udělat obchod?. No, uvidíme.

H.
Monteg
Příspěvky: 1495
Registrován: 30. 10. 2006, 5:37
Bydliště: LOUNY

16. 12. 2010, 3:47

Je to jednoduché starého psa - Feronu novím kouskům nenaučíš
Oni mají velkej obrat a my je nezajímáme metr něčeho čehokoliv je pro ně ztráta času
Proto se musej trošku popostrčit
Vy když budete vydělávat to co oni a já přijdu za vámy že potřebuju dva šroubky tak mě taky pošlete někam :D :D :D
Oni byly a jsou zvyklí dodávat ve velkém a uříznout něčeho metr je pro ně nové a musí se na ně šibalsky
kovohemil
Sponzor fora
Příspěvky: 614
Registrován: 1. 11. 2006, 2:42
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

16. 12. 2010, 7:54

Nevím nemohu srovnávat ,ale co se týče Holešovic tak tam ty 2 šroubky opravdu koupit můžeš a co se týče na skladu v hutníku tak uříznou jakejkoliv rozměr :D Ale jak říkam posuzuji jen Feronu Praha.
Snad už bude brzo ATC

http://www.kovohejduk.websnadno.cz/
Uživatelský avatar
Ferrit
Příspěvky: 432
Registrován: 6. 8. 2009, 10:08
Bydliště: Třebíč

16. 12. 2010, 8:07

Jó v Praze je blaze, a taky za peníze dům.
U nás -mého dodavatel jsem onehdy požádal o prodej 3 cm (slovy tři centimetry) jeklu 50x30x3.
Reakcí bylo, že skladník vzal nějaký zbytek pod stolem uřízl 3 cm a řekl si i s řezáním o 15Kč.
A basta. Závěr : v Praze bych nechtěl bydlet!
Jinak, když jdu pro 35 cm kulatiny a žádám nařezat na 20+15, nikdy není problém.
Jasně jde o největší český sklad - prodejce u nás. Soukromník.
MN-80A, BF-20 Vario, MAHOS 22, Beiping PP-U3, Prusa i3-MK2
I cesta je cíl. - "Finis coronat opus"
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3611
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

16. 12. 2010, 9:53

Samostatnou kapitolou jsou skladníci ve Feroně.
Ferona v Brně: obchodní v třetím patře(musíš vyběhout, pak zpátky), občas pěkný a ukecaný holky, ale zas žádnej luxus na to že jsou z Moravy :D jinak beru vždycky 3 nebo 6 m a většinou to dřív nebo pozdějc zpracuju
a skladníci ? ochota sama, dojdeš pro tři metry a čekáš pomalu hodinu pak ti to donese kyselý ksicht, ale možná mám jenom smůlu a proto, když se mi nechce moc čekat jezdím do jedné firmy v Brně, kde mě uřežou třeba jen centimetr , řez 0,5 za 1mm, dvě fakt šikovný ženský na kase :wink: ,matroš podle druhu, i nástrojovky, ale nemají zas všechno a musí se tam jít přes celý sklad, kde to je neřeknu, aby jste mě to tam vy hladovci nevykoupili protože hala má jenom 150x50 m :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
kovohemil
Sponzor fora
Příspěvky: 614
Registrován: 1. 11. 2006, 2:42
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

16. 12. 2010, 10:02

Asi jak na to tak koukám ,tak si tady udělám živnost na přeposílání matroše ,protože do holešovic jezdím 1 za 14dní někdy i tejdně :D ale nemám rád balení :(
Snad už bude brzo ATC

http://www.kovohejduk.websnadno.cz/
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3611
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

16. 12. 2010, 10:14

Jsem na tom jak Ras mám doma 19 i 22 ale nevím co je to za matroš, dělal jsem z toho a připadá mi to na 11 109 teda automat :wink: protože ty jsou asi nejvíc rozšířený, takže bez záruky, vím kde mají 22 mm 11 600, kus jaký potřebuješ, ale pokud toho není moc tak samozřejmě varianta s frézováním šestihranu na hlavě je asi nejvíc gut :wink:
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
LubosHa
Příspěvky: 10
Registrován: 1. 2. 2013, 3:09

1. 2. 2013, 3:11

Zkus se mrknout tady http://www.akros.cz/tyce-sestihranne/ty ... erial/kat/, nedávno jsem tam sehnal co jsem potřeboval a rádi poraděj, pomůžou, prostě zákaznická podpora naprosto super. Pokud teda nechytneš někoho jinýho :D :D
RaS
Příspěvky: 8593
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

1. 2. 2013, 3:46

za ty dva roky to vypiloval pilníčkem na nehty ze 100ky kulatiny... :D
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Zamčeno

Zpět na „Nákup“