Portálovka 6000x2200 :)

Odpovědět
Pipik

1. 9. 2020, 10:01

fmodel píše:
31. 8. 2020, 9:46
No můžeš na tom dělat slévárenské modely a různý taškařice pro dizajnéry a nábytkáře :wink:
No, to pěkně děkuju... Slévárenské modely ještě dejme tomu, tam by to asi šlo, ale s "dizajnérama" mi jdi k šípku. Nevím jaký máš zkušenosti ty, ale když mi "renomovaná" Ing. Bc. Mgr. Prof. slečna Chytrá Csc poslala 50MB *.dwg soubor obsahující šest čar do tvaru písmene L (ve skutečnosti těch čar bylo 14... :? ), přičemž se na dvou místech křížily, na třech nespojily, a jedna čára byla prostě ...jiná?, tak už jsem prosil Boha ať mě radši zabije... :roll: :|
A nábytkáři moc 5osku neocení, nějak nemaj nápady co s tím, když jim takovou výrobu nabízím tak jim to připadá zbytečný, pracný, drahý... Viva la hranatá skříň! :roll:
Ten blbec, kterej to vyrobil, pač mu zapoměli říct že to nejde vyrobit :wink:
Thomeeque

1. 9. 2020, 10:11

Pipik píše:
1. 9. 2020, 10:01
A nábytkáři moc 5osku neocení, nějak nemaj nápady co s tím, když jim takovou výrobu nabízím tak jim to připadá zbytečný, pracný, drahý... Viva la hranatá skříň! :roll:
Díky bohu :)

Jinak to DWG je možná takto ošklivě generováno již programem, který slečna použila, aniž by to tušila či mohla ovlivnit.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
fmodel
Kontaktovat uživatele:

1. 9. 2020, 10:19

Já mám docela štěstí ,jen je musíš usměrnit a vysvětlit že takhle s drobnou úpravou je to za dvacku a po jeho pětkrát tolik :wink:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Zacinam stavet a nevim jak na to“