Zbývá ještě sem tam dolakovat, ale to už naštěstí není na mě
Co jste dneska bastlili? Vytvareli....
Zábradlí pro švagrovou (dnes jsem to jen fotil, byl to trochu větší projekt
):
Zbývá ještě sem tam dolakovat, ale to už naštěstí není na mě
T.
Zbývá ještě sem tam dolakovat, ale to už naštěstí není na mě
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Pokud po těch schodech normálně jdeš, tak je to tohle zcela dostatečné. Pokud tam děláš kraviny, musíš být holt opatrnější. Navíc je pod nimy preventivně naplánovaný gauč
Střednímu segmentu by k prodrátování ještě chyběla horní noha.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
U schodu neni vcelku zadny problem, tam je bocnice. Problem je nahore kde nic vespod nebrani slapnout (castecne) do prazdna kdyz treba v noci zavravora, decka budou blbnout nebo neco podobneho. Az na gauc nejspis nesleti, ale sprajcne se v tom zabradli coz urcite nebude moc prijemne. Ty zabradli se bud nedavaji az uplne na okraj plochy nebo se dospod dava sokl nebo neco podobneho.
- LukasGunther
- Příspěvky: 585
- Registrován: 14. 3. 2017, 3:53
- Kontaktovat uživatele:
Hexa-krytka velikosti 13 typu hřib pravý - na to, že jsem na tiskárnu dva roky nešáhl, to na dvacátý pokus dopadlo docela dobře
T.
Aha, díky za vysvětlení, chvíli mi trvalo, než jsem to pochopil (když jsi psal "dole", myslel jsem, že myslíš spodní segmenty /schody/ zcela bez drátů). Do drátů už by se mi nechtělo, ale napadá mě jednoduchý sokl z pásoviny, ten by se dal vyrobit a přidělat celkem snadno. Přednesu zákaznici, ale imho to necháme být. Lidi si furt stěžují na přebujelá bezpečnostní opatření, tak tady mají, co chtěli.t256 píše: ↑20. 7. 2023, 4:59 U schodu neni vcelku zadny problem, tam je bocnice. Problem je nahore kde nic vespod nebrani slapnout (castecne) do prazdna kdyz treba v noci zavravora, decka budou blbnout nebo neco podobneho. Az na gauc nejspis nesleti, ale sprajcne se v tom zabradli coz urcite nebude moc prijemne. Ty zabradli se bud nedavaji az uplne na okraj plochy nebo se dospod dava sokl nebo neco podobneho.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino