Strojirenstvi.cz
Největší české fórum o strojírenství, CNC strojích a 3D tiskárnách
10. 10. 2025, 6:30
10. 10. 2025, 6:35
16. 6. 2026, 5:23
jean píše: ↑6. 5. 2025, 10:19 Tak co pozeram prevodovky od vybo, tak by s vyhradami k rezerve vyhovela wgm110
16. 6. 2026, 5:58
23. 6. 2026, 8:55
23. 6. 2026, 8:09
24. 6. 2026, 4:47
Zpět na „Zacinam stavet a nevim jak na to“