Domácí výtah

Odpovědět
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 7161
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

10. 10. 2025, 6:30

nojo rozkuchal akumulátorový vysokozdvižný vozík , to nebude nejlevnější . ale je to pěkný to jo
jean
Příspěvky: 1259
Registrován: 10. 7. 2013, 11:48

10. 10. 2025, 6:35

Ja si práve myslím, že to je jedno z najlacnejších riešení. Veľa krát som videl taký vozík za pár stoeur. A veže z jašteriek sem tam za cenu šrotu.
https://www.facebook.com/tirotech.sk
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 9570
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

16. 6. 2026, 5:23

jean píše: 6. 5. 2025, 10:19 Tak co pozeram prevodovky od vybo, tak by s vyhradami k rezerve vyhovela wgm110
Nemáš (kdokoliv) náhodou 3D model?
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
jean
Příspěvky: 1259
Registrován: 10. 7. 2013, 11:48

16. 6. 2026, 5:58

napis mail do vybo, poslu ti model. Aj motor, ak by si potreboval
https://www.facebook.com/tirotech.sk
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1457
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

23. 6. 2026, 8:55

Per aspera ad astra
jean
Příspěvky: 1259
Registrován: 10. 7. 2013, 11:48

23. 6. 2026, 8:09

To je strašný bastl. :shock:
https://www.facebook.com/tirotech.sk
purs
Příspěvky: 195
Registrován: 24. 1. 2009, 6:46
Bydliště: Nova Paka

24. 6. 2026, 4:47

Ale dost dobry "videjo".
Pavel Urban
Odpovědět

Zpět na „Zacinam stavet a nevim jak na to“