Největší české fórum o strojírenství, CNC strojích a 3D tiskárnáchhttps://forum.strojirenstvi.cz/
https://forum.strojirenstvi.cz/viewtopic.php?t=49347
elbarto píše: ↑22. 6. 2026, 9:05 tomik.tk píše: ↑22. 6. 2026, 9:16 tak jsem se zeptal prodejce a doporucil mi tyhle: .. ty vypadaji naprosto luxusně, napiš recenzi pls. 500kg za 300kč to vypadá až přílis super.
tomik.tk píše: ↑22. 6. 2026, 9:16 tak jsem se zeptal prodejce a doporucil mi tyhle: