Re: Co jste dneska bastlili? Vytvareli....
Napsal: 23. 6. 2026, 7:14
prvy projekt sem mozno nepatri...
ale v piatok som to skoncil, pre svokra
Hotovo, patina ostala : ...a zaciname novy projekt od "twiister" pre mna
ale v piatok som to skoncil, pre svokra
Hotovo, patina ostala : ...a zaciname novy projekt od "twiister" pre mna