prvy projekt sem mozno nepatri...
ale v piatok som to skoncil, pre svokra
Hotovo, patina ostala :
...a zaciname novy projekt od "twiister" pre mna
Co jste dneska bastlili? Vytvareli....
tak stupacky su z "reumaplechov" , tak isto aj pedal zad.brzdy
a co je zle s riaditkami?
brzdu spojku som nechal povodne, lebo pozink som nevedel zohnat s gulickami na konci, iba chromovane a to by moc svietilo
mne sa najviac nepaci dobite svetlo
řídítka jsou taky z "20" (s plechama)
21 (bez plechů) měla jiný, širší
21 (bez plechů) měla jiný, širší
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;