Co jste dneska bastlili? Vytvareli....

Odpovědět
danodpp
Příspěvky: 323
Registrován: 14. 1. 2013, 10:45
Bydliště: Poprad

23. 6. 2026, 7:14

prvy projekt sem mozno nepatri...
ale v piatok som to skoncil, pre svokra
04f7372e-6d69-442c-b57a-f3d96db386ce.jpg
d2cdcc42-6bfd-43c1-a5cd-0b186a52da3f.jpg
Hotovo, patina ostala :
291f9a17-eed2-470a-af23-6d066640f3ac.jpg
...a zaciname novy projekt od "twiister" pre mna
8e18bde7-3b15-45e6-b752-4aa9adb59840.jpg
qwer
Příspěvky: 1435
Registrován: 8. 4. 2008, 8:09

23. 6. 2026, 10:42

danodpp píše: 23. 6. 2026, 7:14
Hotovo, patina ostala :
Až na tie riadítka, brzdu a držiak stupačiek dobré
danodpp
Příspěvky: 323
Registrován: 14. 1. 2013, 10:45
Bydliště: Poprad

24. 6. 2026, 9:00

qwer píše: 23. 6. 2026, 10:42
danodpp píše: 23. 6. 2026, 7:14
Hotovo, patina ostala :
Až na tie riadítka, brzdu a držiak stupačiek dobré
tak stupacky su z "reumaplechov" , tak isto aj pedal zad.brzdy :cry:
a co je zle s riaditkami? :shock:
brzdu spojku som nechal povodne, lebo pozink som nevedel zohnat s gulickami na konci, iba chromovane a to by moc svietilo
mne sa najviac nepaci dobite svetlo :( ak by som ho klepal, farba by sla celkom dole
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7580
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

24. 6. 2026, 9:46

řídítka jsou taky z "20" (s plechama)
21 (bez plechů) měla jiný, širší
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „výrobky a obrobky“