prvy projekt sem mozno nepatri...
ale v piatok som to skoncil, pre svokra
Hotovo, patina ostala :
...a zaciname novy projekt od "twiister" pre mna
Co jste dneska bastlili? Vytvareli....
tak stupacky su z "reumaplechov" , tak isto aj pedal zad.brzdy
a co je zle s riaditkami?
brzdu spojku som nechal povodne, lebo pozink som nevedel zohnat s gulickami na konci, iba chromovane a to by moc svietilo
mne sa najviac nepaci dobite svetlo