Co jste dneska bastlili? Vytvareli....
-
zverodoktor
- Příspěvky: 3766
- Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
- Bydliště: Bratislava
Ja by som povedal, že to je presne naopak. Blbec nieje ten, kto to vyrobí a predá, ale ten kto to kúpi.
SU32, MN80, FN25, ISEL4433, Jakobsen SJ25, N1, VS16, Anycubic Kossel
Leccos napoví cena - řídím se tím, že "Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levný věci". Zase ale člověk nesmí být kretén, aby přeplácel přeprodanou Čínu. Jsem asi zvyklej na trochu jinou elektroniku... nechci a nebudu psát co dělám.
Číňan není kretén a dokáže si to spočítat. Ale ten větrák natvrdo připájenej k desce na 5 cm kabelu mě rozsekal. Optimalizace nákladů v přímým přenosu. Mám v oblibě věci kolem roku 1990-2000 - to jsou ještě poctivý stroje - jak tu říká jeden pán - jeste čitelný (třeba ty svářečky Kemppi co mám). Třeba i NC frézky atd. Teď jsem přitáhl takový trochu zajímavý věci - pár robůtků a to je "iné kafe". Na to je radost pohledět. Jednoduchý a funkční.
Tohle stejně nevyřešíme... Ale mám radost z jiný věci - novej raťafák (border teriér) - chudáci kočky
Číňan není kretén a dokáže si to spočítat. Ale ten větrák natvrdo připájenej k desce na 5 cm kabelu mě rozsekal. Optimalizace nákladů v přímým přenosu. Mám v oblibě věci kolem roku 1990-2000 - to jsou ještě poctivý stroje - jak tu říká jeden pán - jeste čitelný (třeba ty svářečky Kemppi co mám). Třeba i NC frézky atd. Teď jsem přitáhl takový trochu zajímavý věci - pár robůtků a to je "iné kafe". Na to je radost pohledět. Jednoduchý a funkční.
Tohle stejně nevyřešíme... Ale mám radost z jiný věci - novej raťafák (border teriér) - chudáci kočky