Re: Co jste dneska bastlili? Vytvareli....
Napsal: 26. 6. 2026, 10:40
Skvěle zpracovaná deska čínský s.račky svářečky. Nechápu, jak si to muze nekdo koupit.
Největší české fórum o strojírenství, CNC strojích a 3D tiskárnách
https://forum.strojirenstvi.cz/