Připadá mi to jako zprzněný bývalý Emco F1 - nejvíc se mi na tom líbí (možná) ta plechová kisna okolo. A i to je otázkou, protože jde o to, jak to vůbec jde čistit (přístup je zjevně akorát tou přední dírou) a jak se to chová, když to bude někde běhat v normálním provozu - ne, jako když si to koupí standardní hobbík - 5 minut běhu, pak týden následných dískuzí na téma: "jak nejlépe upnout kus do svěráku" (prý se to často dělá klikouMilan199 píše: ↑22. 6. 2026, 10:08Problém je, že "malej" CNC stroj má úplně ten samej řídící systém jako velkej. Malinko ušetříš na kabelech a trochu na menších pohonech. Bezpečnostní prvky jsou zcela shodné. Tím se ti ta stavba tak prodraží, že to je neprodejný. Jenom sraní okolo zkušeben a prohlášení stojí víc nežli ten stroj.
Když si takový stroj postavím pro sebe, je zaplacený za měsíc. Pokud šel k zákazníkovi, čekal mě nekonečný příliv nápadů na mnohaleté záruky, nářadí na rok v ceně, servis 24/7/365 do deseti minut. Když se z rozvaděče "ztratily" měniče, nebo se ucpal odtok okapu na střeše a stroj to propláchlo, čekala mě nechutná komunikace s právníkem ohledně záruk.
Potřebuji se někde textově...
Moderátor: sysel
-
Sancho Panza
- Příspěvky: 1307
- Registrován: 6. 3. 2021, 12:50
Co je na tom k smíchu? Obě firmy budou patřit jednomu majiteli, budou sídlit v jednom komplexu ve dvou barákách. Proč by to nemělo fungovat?